Na KLINGERKU sa oplatí počkať

1. december 2016

K rozvoju bývania v novom centre mesta v okolí EUROVEA prispeje ďalší projekt KLINGERKA od J&T REAL ESTATE, a.s. Komplex bude pozostávať z dvoch budov, jednej veže s 36 podlažiami a nižšej 11 podlažnej časti. Cenovo dostupné bývanie vrátane štandardu a DPH od 2 200 EUR / m2, skúsenosti J&T REAL ESTATE, a.s. a dokonalé dispozície bytov vytvárajú z KLINGERKY výnimočné bývanie.

 

KLINGERKA bude ohraničená Prístavnou, Pláteníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou. "Táto lokalita transformuje, rozvíja a dopĺňa súčasné centrum mesta. KLINGERKA zhodnotí pozemok tak, aby bol zohľadnený urbanistický kontext pripravovaného rozvoja novej mestskej štruktúry," vyzdvihuje potenciál lokality výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán. KLINGERKA bude mať výbornú polohu. Vyrastie v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea. Štýlová dominanta ponúkne obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i pekné výhľady. Samozrejmosťou bude verejný park s ihriskom a športoviská na viac ako 4 000 m2.

 

KLINGERKA ponúkne takmer 400 bytov a približne 10 000 m2 administratívnej plochy vysokého štandardu s certifikátom BREEAM EXCELLENT. Realizácia prebehne v jednej etape. Byty a kancelárie budú prepojené parkovacím domom. Ten poskytne obyvateľom, užívateľom aj návštevníkom viac ako 600 parkovacích miest. "V KLINGERKE zúročíme naše skúsenosti z predchádzajúcich úspešných projektov. Postavili sme najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama City, ktoré si svojím riešením a kvalitou získali obdiv odbornej, ako aj dôveru laickej verejnosti. Odbornosť a proklientskú orientáciu sme preukázali už niekoľkokrát a inak tomu nebude ani pri KLINGERKE," konštatuje Pavel Pelikán.

 

Predaj sa spúšťa začiatkom roka 2017 a bývať môžete už v roku 2019.

Viac informácií nájdete už čoskoro na webovej stránke www.klingerka.sk

Na KLINGERKU sa oplatí počkať!